loading

MYOPEL.

myOpel to wyjątkowy portal, w którym znajdziesz informacje o swoim aktualnym Oplu, zamówisz wizytę serwisową, będziesz mógł monitorować proces produkcji Twojego nowego samochodu i wiele więcej. Korzystaj z portalu online lub ściągnij aplikację myOpel na swój telefon już teraz.

  • Wejdź na my.opel.pl
  • Zarejestruj swojego Opla
  • Aktywuj konto
  • Obserwuj swojego nowego Opla

ZAREJESTRUJ SIĘ

Napisz do nas

DOŁĄCZ DO MYOPEL

Opel, Onstar, MyOpel

TWOJE KORZYŚCI Z USŁUG.

Większa wygoda Rezerwuj, otrzymuj przypomnienia i śledź historię swoich usług online.  

Ekskluzywne oferty Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi dostosowanymi do Twojego Opla, nowościami i wydarzeniami.  

Oraz wiele innych ekskluzywnych funkcji.1

 

1 Dostęp w ramach usługi posprzedażnej do myOpel. W przypadku skorzystania przez Konsumenta z przeglądu okresowego w Autoryzowanym Serwisie Opel i po potwierdzeniu danych osobowych właściciela samochodu z danymi zamieszczonymi w dowodzie rejestracyjnym samochodu przez upoważnionego pracownika serwisu.

Opel Poland Sp. z o.o. podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel.
Do góry