loading

Certyfikowani Producenci

  • Spełniają najwyższe wymagania jakościowe Opla.
  • Oferują atrakcyjne produkty zaaprobowane przez producenta.
  • Posiadają wieloletnie doświadczenie i rozpoznawalną markę.
  • Proponują atrakcyjne ceny, także dzięki znacznie niższym kosztom dopuszczenia do ruchu.

Opel Movano wyposażony w oszczędny i trwały silnik diesla 2.3 BiTurbo o mocy do 170 KM, należy do rodziny najpopularniejszych pojazdów dostawczych w Polsce. Przednionapędowy Opel Movano jest jednym z najlżejszych na rynku, a niższa masa własna przekłada się na wyższą ładowność. Obszerna i wygodna kabina pasażerska stanowi doskonałe miejsce pracy kierowcy, w szczególności na długich dystansach. Niskie koszty eksploatacyjne i doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne dopełniają listę zalet idealnego pojazdu pod zabudowę do transportu międzynarodowego. Movano Podwozie można wyposażyć, między innymi, w skrzynię ładunkową mieszczącą nawet 12 europalet, kabinę sypialną górną lub tylną czy windę załadunkową. Certyfikowane zabudowy dla Opla wykonują wyłącznie uznane na polskim rynku, specjalistyczne firmy. Szczegółowych informacji udzielają Dealerzy marki Opel.

Pobierz ulotkę informacyjną na temat interesującej Cię zabudowy. Nasza oferta jest wciąż rozwijana - wkrótce zamieścimy kolejne materiały promocyjne certyfikowanych konwerterów Opla. Poniższe zestawienie prezentuje zakres bieżącej oferty naszych partnerów.

Combo Cargo Izoterma

Poznaj je bliżej

Ściany i dach zabudowy to panele izolowane pianką poliuretanową. Podłoga antypoślizgowa jest także izolowana. Przednia ściana i dach przystosowane są do montażu wybranego agregatu chłoniniczego.

Dowiedz się więcej

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry